Kartal Eddie İzle – Eddie The Eagle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.5 IMDB Puanı 300 Görüntülenme

Kartal Eddie İzle – Eddie The Eagle

1 Nisan 2016 tarihinde vizyona giren Kartal Eddie, Yönetmenliğini Dexter Fletcher'im yaptığı ve Başrollerinde Hugh Jackman, Taron Egerton, Christoper Walken gibi isimlerin bulunduğu Dram ve Biyografk Komedi dalında bir film olma özelliği taşıyor.
Filmin Konusu
Film, İngiltere tarihindeki en ünlü kayak atlamacı Michael Edwards'ın yani namı değer Kartal Eddie'nin baş döndürücü başarı hikayesini konu alıyor. Filmin kahramanı Eddie, kayakla atlama sporundan önce birçok spor dalında şansını dener ve hiç vazgeçmeyerek kendine en doğru gelen atlama sporunu bulur. Film, izleyenlere kendi doğrularını bulma konusunda farklı fikirler sunarken aynı zamanda hedefleri doğrultusunda hiç vazgeçmemeleri gerektiğini anlatıyor. Aynı zamanda Michael Edwards'ın yaşam felsefesi olan bu düşünce, izleyenleri son derece etkileyecek olan bir senaryo ile filmde işlenmeyi başarmış.
Filmi izleyebilmek için sitemizde bulunan arama bölümüne kartal eddie izle ve Eddie the Eagle 2016 komedi filmi izle yazılması gerekiyor. Bu film ve benzer komedi filmlerini ise komedi filmi izle şeklinde arayabilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?