Baba Mirası İzle – 2016 Yerli Komedi Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 527 Görüntülenme

Baba Mirası İzle – 2016 Yerli Komedi Film İzle

8 Nisan 2016 tarihinde gösterime giren Baba Mirası, 98 dakika süresi olan bir Türk yapımı Komedi Filmi özelliği taşıyor. Yönetmenliğini Sefa Özçelik'in yaptığı filmin başrollerinde ise Yakup Yavru, Mensur Ark, Nesrin İşçi, Ümit Taşkın ve Fuat Emir bulunuyor. Filmin senaryosu da oyuncu kadrosunda bulunan Fuat Emir imzalıdır.
Filmin Konusu
Annelerini küçük yaşlarda kaybeden 3 çocuk, yetiştirme yurdunda büyümek zorunda kalır ve ilerleyen zamanda üçü de farklı meslek alanlarında hayatlarını sürdürürler. Bir gün aldıkları bir telefon ile Köyde yaşayan Babalarının ölüm haberini alırlar ve köyün yolunu tutarlar. Babaları onlara bir miras bırakmıştır fakat vasiyetinde vefatından sonra 1 aylık bir süre zarfında köyde kalmaları gerekmektedir. Bunu kabul eden kardeşler köyde kalmayı kabul ederler fakat bu süre zarfında onları hiç beklemedikleri işler takip edecektir.
Kaliteli Film Seçenekleri
Sitemizde bulunan Bana Mirası ve diğer tüm kaliteli komedi yapımları için Baba Mirası izle veya 2016 Yerli Komedi Film İzle linkini tıklayarak bu filmlere ulaşabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?